sobota, 20 marca 2010

Czas zacząć od nowa.

Witam wszystkich serdecznie na blogu, który stanowić będzie kontynuację tego, co robiłam dotychczas na blogu www.molksiazkowyy.blox.pl Nadszedł czas na niewielkie zmiany - zmiany, nad którymi myślałam jakiś czas temu. Głównym powodem były ograniczone możliwości jakie dawał i daje blox.pl - (np. ograniczona objętość notek max 16 kb, kończy mi się też ilość MB na zdjęcia, nie wiem czy to się potem automatycznie zwiększa czy nie, brak możliwości indywidualnego modyfikowania poszczególnych elementów w bocznej szpalcie). Na chwilę obecną będę prowadziła dwa blogi, ale mimo wszystko stawiam na lepszy rozwój tego - istnieje możliwość, że i on nie spełni moich oczekiwań, ale jestem dobrej myśli. Żałuję tylko, że zdecydowałam się na to dopiero teraz, po czterech latach pracy nad poprzednim blogiem, bo nie potrafię go teraz tak po prostu porzucić. Mam nadzieję, że odnajdę się na blogspot.pl i zostanę tutaj na stałe. Tymczasem pozdrawiam serdecznie. K. Wójcik

5 komentarzy:

 1. Blogspot też potrafi wkurzyć! ;))) Ale wydaje mi się lepszy o niebo od bloxa. ;)) Fajny obrazek jako nagłówek! ;) To Endo? czy to Twoje dzieło??

  OdpowiedzUsuń
 2. Hej Matylda :) Fajnie, że zajrzałaś :D Ten rysunek to nie moje dzieło :) Znalazłam go w sieci dawno temu, bodajże na Flickr. Póki co, jestem zadowolona :) Wszystko wygląda o niebo lepiej niż na poprzednim blogu. Brakuje mi tylko podziału na kategorie - etykiety czy tagi to nie to samo, co moje autorskie kategorie ułatwiające mnie samej poruszanie się po moim własnym blogu ;) Mam nadzieję, że będzie jeszcze lepiej. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zobacz:
  http://www.agatanowicka.com/work-11-116.html

  No i wiedziałam, że gdzieś obrazek widziałam. To Agata Nowicka - Endo. ;)) Ja bardzo lubię jej dzieła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki za linka :) Niebawem zdjęcie zostanie dostosowane do tego brązowego pola, a także zostanie dodany podpis informujący o tym, skąd pochodzi.

  OdpowiedzUsuń
 5. No i dobrze, że dodałaś autorkę obrazka, bo czasem ktoś mógłby się przyczepić, a tak wszystko jest ok! ;))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...