piątek, 23 kwietnia 2010

Światowy Dzień Książki z Wydawnictwem ZnakWydawnictwo Znak z okazji Światowego Dnia Książki przygotowało konkurs na rekomendację, w którym można wygrać bony o wartości 100 zł, 50 zł (bony można zrealizować w Księgarni Wydawnictwa Znak, mieszczącej się na ulicy Sławkowskiej w Krakowie) i tomiki z wierszami Wisławy Szymborskiej. 

Zapraszam do zapoznania się z poniższą treścią mówiącą o tym, co należy zrobić, aby wciąć udział w konkursie:Drogi Molu Książkowy!

Czy chcesz, aby tegoroczne Światowe Dni Książki zyskały dla Ciebie szczególny wymiar?
Dzięki Księgarni Znak będziesz mieć okazję, żeby dać wyraz swojej czytelniczej pasji w indywidualny sposób! Każdy klient jest dla nas wyjątkowy, dlatego pragniemy, by mógł razem z nami tworzyć to miejsce. Zawsze jesteśmy ciekawi, co masz do powiedzenia na temat przeczytanych książek. Chcemy, abyś podzielił się z nami opiniami o ulubionej książce Znaku. Poleć ją innym czytelnikom, napisz, dlaczego jest wyjątkowa.

Zarekomenduj w kilku zdaniach (maksymalnie do 300 znaków) ulubioną książkę. Najciekawsze rekomendacje zostaną wydrukowane, podpisane Twoim imieniem i nazwiskiem oraz umieszczone na specjalnych plakietkach i wyeksponowane na półkach księgarni Znak.

Rekomendacje podpisane imieniem i nazwiskiem można przesyłać od 23 kwietnia do 8 maja na adres: ksiegarnia@znak.com.pl Ogłoszenie wyników Konkursu nastąpi 24 maja 2010 r.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...