wtorek, 4 maja 2010

Tomek Michniewicz - Samsara. Na drogach, których nie ma

Jutro premiera książki Tomasza Michniewicza - Samsara. Na drogach, których nie ma.

Już dzisiaj zapraszam do obejrzenia interesującego i niezwykle oryginalnego filmu promującego książkę. Źródło: Youtube - kanał Wydawnictwa Otwarte


Opis książki dla zainteresowanych:
 
Samsara. Na drogach, których nie ma

Drogi, których nie ma, prowadzą do miejsc, o jakich nie śniłeś

Przedziera się przez dżunglę, łapie jadowite węże, zakrada się do obozu partyzantów, tropi przemytników dzieł sztuki i... świętych mężów, którzy potrafią cofnąć czas. Nie omija też utartych szlaków – zwiedza azjatyckie metropolie i ruiny dawnych królestw albo wyleguje się pod palmami, popijając sok z kokosa.


Świat można oglądać przez przyciemnione szyby limuzyny albo z dachu rozklekotanego autobusu. Tomek Michniewicz woli to drugie – pakuje plecak, kupuje bilet i rusza w nieznane, by przeżyć niesamowitą przygodę!


"Samsara. Na drogach, których nie ma" to fascynująca opowieść Tomka o jego podróży po Azji – pełnej niebezpieczeństw, zaskakujących zdarzeń i ciekawych ludzi. Opowieść napisana ze swadą, rozbrajającym humorem, ale i dystansem do siebie. A także poradnik, jak w taką wyprawę wyruszyć samemu.

Źródło: Wydawnictwo Otwarte

4 komentarze:

 1. NO, no! Reklama świetnie zrobiona! Szkoda tylko, że nie pomyśleli, aby np. przeczytać jakiś fragment książki. Ciekawość została pobudzona! ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Film skutecznie zachęca do sięgnięcia po książkę :) Ja osobiście na pewno po nią sięgnę - myślę, że będzie to wciągająca i pasjonująca lektura.

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetnie się ta książka zapowiada:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mam nadzieję, że na zapowiedziach się nie skończy :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...