środa, 3 listopada 2010

Raj na ziemi (Targi Książki)Już jutro Targi Książki w Krakowie. Wybieram się - zmobilizowało mnie do tego zaproszenie wygrane w konkursie zorganizowanym przez portal www.nakanapie.pl. 

Mam wielki dylemat... Mam zaproszenie na  cztery dni i każdego coś interesującego. Ogromnie żałuję, że nie mieszkam w Krakowie. Poszukiwania noclegu nic nie dały, a przydałby się chociaż z soboty na niedzielę, bo bardzo pragnę tam być właśnie w te dwa dni. Niestety - chyba będę musiała wybrać - sobota, albo niedziela... Ech. Jak ja nie lubię wybierać. Bardziej skłaniam się ku sobocie, z racji organizowanego spotkania :) ale sama nie wiem, co z tego wszystkiego wyjdzie... Może zdarzy się cud :D spędzę cały weekend w Krakowie.

Zapraszam na stronę 14 Targów Książki, w celu zapoznania się z programem i atrakcjami. Dla każdego coś dobrego.

6 komentarzy:

 1. zazdroszczę :) ja musiałam zrezygnować, chociaż też miałam zaproszenie... miłej zabawy i czekam na jakąś relacje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Relacja oczywiście będzie :) Dlaczego zrezygnowałaś?

  OdpowiedzUsuń
 3. Też nie mogę tego przepuścić, chociaż rozchorowałam się trochę i bardzo się boję wyjazdu. Ale dwa dni w pięknym Krakowie na tak fantastycznej imprezie są tego warte :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jeszcze nie dostałam :(

  Na szczęście nie mam problemu z wyborem dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kala,
  ja przyjeżdżam busem na dworzec. I stamtąd, jak mi poradzono, najlepiej jest pojechać tramwajem nr 14. Wypróbuję ten sposób w piątek i wieczorem napiszę czy się sprawdza, ok?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze :) Czekam na relacje z podróży ;)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...