środa, 5 marca 2014

Gra planszowa w uniwersum WiedźminaJeszcze w tym roku ma zostać wydana gra planszowa, której akcja ulokowana będzie w uniwersum Wiedźmina. 

Wiedźmin Gra przygodowa powstanie we współpracy studia CD Projekt RED z Ignacym Trzewiczekiem, projektantem gier planszowych i twórcą takich tytułów, jak Neuroshima, Pret-a-Porte czy Stronghold. 
Będzie to nie lada gratka zarówno dla fanów książek Andrzeja Sapkowskiego, jak i dla osób, które jego powieści nie czytali. 

„Obserwacja dynamicznego rozwoju marki Wiedźmin, której wyrazem – prócz gigantycznego zainteresowania towarzyszącego „Dzikiemu Gonowi” – jest oficjalna zapowiedź gry planszowej osadzonej w jej uniwersum, jest dla nas powodem nie tylko do wielkiej dumy, ale też szczerej satysfakcji. Jesteśmy również bardzo szczęśliwi, mogąc podjąć wyłącznej dystrybucji najnowszego projektu studia CD Projekt RED na terenie Polski. Wydanie gry „Wiedźmin Gra Przygodowa” doskonale wpisuje się w politykę dostarczania naszym odbiorcom produktów rozrywkowych najwyższej jakości – niezależnie od tego, czy są to filmy, gry wideo, czy też gry planszowe.” – Michał Gembicki, dyrektor zarządzający CDP

Gra przeznaczona jest dla 2 - 4 osób - podczas rpzgrywki będazie można się wcielić w cztery postacie: Geralta z Rivii, barda Jaskra, czarodziejkę Triss Merigold oraz krasnoludzkiego wojownika imieniem Yarpen Zigrin. 


2 komentarze:

  1. Planszówki nigdy nie odmówię :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wyczekuję zarówno planszówki, jak i trzeciej odsłony serii - tylko skąd wziąć na to wszystko pieniądze ;)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...