sobota, 10 lipca 2010

MacGyveR!


Już po obronie. Nie będę pisała jaką dostałam ocenę, bo nie należę do osób, które lubią się chwalić. Nie ukrywam, że jestem trochę tym wszystkim zmęczona - za kilka dni dojdę do siebie. Pewnie będę coś podczytywała w tym czasie, by móc  jak najszybciej zrecenzować książki, których nie udało mi się dotąd zrecenzować. Mam nadzieję, że to stosiko szybko zniknie, a na jego miejsce pojawi się nowe. 

Nie zamierzam spoczywać na laurach. Zresztą, co tu dużo pisać - spocząć na laurach zwyczajnie się nie da, bo teraz trzeba się ostro wziąć za szukanie pracy. Oczywiście chciałabym, żeby to była praca z książkami, które kocham ponad wszystko. Mam nadzieję, że prędzej czy później uda się znaleźć jakąś pracę, albo chociaż staż w jakimś wydawnictwie lub redakcji. Ciągnie mnie w stronę Krakowa, ale czas pokaże, jak to wszystko się ułoży i potoczy dalej. Wielkie dzięki dla wszystkich, którzy trzymali za mnie kciuki :) Pozdrawiam serdecznie.

11 komentarzy:

 1. Powodzenia w szukaniu pracy i miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. :)
  Trzymam kciuki za znalezienie wymarzonej pracy!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. W tamtym roku byłam w identycznej sytuacji jak ty: obroniłam pracę o Kapuściński, miałem cel poszukać pracy z książkami... Moje marzenia spełniły się. Pracuję w wypasionej bibliotece :) Życzę powodzenia w poszukiwaniu pracy i gratuluję obrony! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję po raz kolejny.

  OdpowiedzUsuń
 5. Aaa, to już jesteś po! Gratki i powodzenia! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję i cieszę się razem z Tobą! Miłych lektur:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kornwalia - tak, już po. Dziękuję.

  Moni - Tobie również dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
 8. gratuluję obrony ;-)) dobrze mieć już to za sobą, choć to, co teraz Cię czeka - szukanie pracy, do łatwych i przyjemnych nie należy, ale nie ma co się poddawać. Trzymam kciuki! ;-))

  OdpowiedzUsuń
 9. Elwika, Lilithin - Dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...