czwartek, 1 lipca 2010

Mój Kapuściński - fotorelacja
Każdy kto mnie zna wie, że jestem uzależniona od zaznaczania. W przypadku "Hebanu" można mówić o lekkiej przesadzie...Stos materiałów, które ostały się po napisaniu pracy. A w trakcie pisania przez mój pokój przewinęło się drugie tyle książek.


Nie obyło się bez problemów....


Z których powstał plik źle wydrukowanych kartek.


22 komentarze:

 1. Ha ha fotorelacja zabawna. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teraz zabawna :D Mnie momentami nie było do śmiechu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Intrygujące. A ten system zakładkowy jest mi bardzo znany. Mam taką samą manię. I czasem ołówkową, niestety. Lubię notować na marginesie.
  Gratuluję zakończenia pisania. Życzę brawurowej obrony. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jolu, Kubo - Dziękuję.

  Jolu - ten system zakładowy u mnie rzadko przeradza się w coś takiego :) Ale trzeba przyznać, że to była wyjątkowa sytuacja... Ten gąszcz karteczek był nieunikniony. A jeśli chodzi o manię ołówkową - ja też często notuję.

  OdpowiedzUsuń
 5. ja też mama manię ołówkowo-karteczkową, ale to chyba przypadłość dość częsta dla pochłaniaczy fabuł :)
  powodzenia na obronie, a Kapuściński- wdzięczny temat:)
  pozdrawiam
  mag
  http://kacikzksiazkami.blog.onet.pl/

  OdpowiedzUsuń
 6. Ajj, jak ja nie lubię gdy drukarka się ślini! Ech, mam podobne przejścia ze swoją - Brother ;] A jak wrzucić śliski papier jak fotograficzny, to już całkiem odmawia współpracy. Teflonowe rolki nawiną może dwa arkusze, a potem się wyślizgają. Wtedy wystarczy przepuścić zwykły papier ksero, nakarmić celulozą i jazda dalej z kredą/satyną/foto ;D
  HP ponad wszystko =.=' /lubię takie foto-relacje ;]

  OdpowiedzUsuń
 7. Te zakładki to zupełnie jak u mnie, jakiś zespół nabyty, bez którego nie czuję, że czytam.:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ha ha ha, przeżyłam dokładnie to samo - słowo dokładnie jest tutaj jak najbardziej na miejscu. Też pisałam pracę o Kapuścińskim i też się wkurzałam, kiedy drukarka nie chciała współpracować ;-)) Powodzenia na obronie!

  OdpowiedzUsuń
 9. Elwika - a o czym dokładnie pisałaś?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeee! Gdyby nie ja to total deprim xD

  OdpowiedzUsuń
 11. Uśmiałam się szczerze tymi karteczkami, ale wiesz, jesteś usprawiedliwiona, tę książkę chce się pamiętać właściwie w całości :] A Ty jeszcze pisałaś akurat o niej pracę mgr! Trochę mnie dziwi,że drukowałaś u siebie. W punkcie ksero taniej, szybciej i estetyczniej rąbią :P Kiedy obrona?

  OdpowiedzUsuń
 12. witaj "zaznaczająca" - jak się cieszę! ja wydaję fortunę na zaznaczacze - jechały ze mną nawet na urlop, cały zapas .... nieprzydatny:/ ale nadrobię. Heban - CUDNIE! uwielbiam takie tęcze:)

  OdpowiedzUsuń
 13. Anonimowy - (Marcin?) zapewne tak :D

  Kornwalio - poprzednią pracę częściowo drukowałam u siebie, częściowo w punkcie ksero. Tak, zapewne wyszłoby estetyczniej, ale czy taniej? Ja miałam w pracy kolorowe zdjęcia. Drukarkę i tak chciałam nową kupić - będzie na zaś :)

  Moni - Jestem "zaznaczającą" odkąd pamiętam i dobrze mi z tym :D Muszę niebawem zakupić nowy zapas karteczek. Tylko jakoś nie mam okazji wybrać się do Tesco - a tam są moim zdaniem najlepsze :D Dużo i tanio.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dziękuję za podpowiedź .... zajrzę do tesco

  OdpowiedzUsuń
 15. Nie ma za co :) Mam nadzieję, że jeszcze je produkują :D Ja swoje kupowałam jakieś 2 lata temu - dwa opakowania. Przyznam, że jeszcze niedawno odnalazłam prawie całe bloczki oderwane od całości. Wystarczają na długo :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale przez te upały raczej daleko mi do komputera było ;-))

  Co do mgr, pisałam o władzy, a dokładnie - "Paraboliczne opowieści o mechanizmach władzy na podstawie Cesarza, Szachinszacha i Imperium".

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękna relacja :) Dobrze, że już po. Cały ten trud się opłacił :) Mnie czeka obrona za rok i muszę powiedzieć, że Twoje zdjęcia jakoś mnie zmobilizowały do pracy!

  OdpowiedzUsuń
 18. Elwika - pytanie dotyczące "Cesarza" miałam na obronie. Mój promotor proponował mi zajęcie się "Imperium", ale ja zdecydowałam się na "Heban".

  Lilithin - było ciężko, ale na szczęście już po :) O czym piszesz?

  OdpowiedzUsuń
 19. Piszę o postmodernistycznych wersjach klasycznych baśni, a dokładnie to o elementach feminizmu utopijnego w nich obecnych :)

  OdpowiedzUsuń
 20. Coś chyba Ci promotorzy czują do "Imperium", bo mój też długo mnie namawiał do zajęcia się tylko i wyłącznie tą książką. Ale ja się nie dałam ;-))

  OdpowiedzUsuń
 21. Lilithin - Chyba pozostawię to bez komentarza.

  Elwika - Ja też nie :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...