poniedziałek, 27 stycznia 2014

Już za momencik, już za chwileczkę!


5 lutego jest oficjalna premiera 3 tomu Pomnika cesarzowej Achai.


"Achaja już ponad 10 lat udowadnia, że jest jedyną słuszną cesarzową w świecie fantastyki. Rozmach i tempo prozy Ziemiańskiego powodują, że kolejne powieści z Achaja w tle zdobywają coraz większe rzesze sympatyków".


 Promocja ostatniego tomu tej trylogii jest robiona z większym rozmachem w porównaniu do tomów poprzednich. Wszędzie widać bannery i wszelkiego rodzaju informacje zapowiadające nową powieść Ziemiańskiego. Zespół El Voltage przygotował nawet kawałek "Achaja", w której znaleźć można ilustracje z poprzedniej trylogii, w którym słyszymy, że "imperium musi trwać". Efekt możecie zobaczyć poniżej.
Dziś na swoim facebook'owym profilu Fabryka Słów opublikowała link do notki zamieszczonej na blogu Andrzeja Ziemiańskiego, który to opisuje swoja przygodę  podpisywaniem tysiąca egzemplarzy, które mają pojawić się w przedsprzedaży 31 stycznia

.

Żródło: blog Andrzeja Ziemiańskiego


Na potrzeby promocji zrobiono też sesję zdjęciową, w której autor powieści wystepuje w otoczeniu skąpo odzianych kobiet: 

Mam nadzieję, że te dziwne zabiegi promocyjne nie mają na celu zrekompensować czytelnikowi braku jakości owej powieści. No cóż - przeczytamy - zobaczymy.

A tutaj możecie przeczytać fragment powieści.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...