sobota, 19 marca 2011

Kolekcja "Wielkie biografie"


KOLEKCJA KSIĄŻEK W TWARDEJ OPRAWIE

Królowie, przywódcy, wielcy artyści i wybitni uczeni. Ludzie o ponadprzeciętnych talentach i niepospolitych charakterach. Ich dokonania zmieniały losy świata, ustalały kanony piękna, rewolucjonizowały naukę i sztukę. Co kryją ich biografie? Jakie było ich życie prywatne i jaki miało wpływ na twórczość i podejmowane decyzje? Kogo kochali, dla kogo tworzyli, jakie były ich słabości i cnoty?


Kolekcja
WIELKIE BIOGRAFIE przybliża czytelnikom sylwetki słynnych ludzi o barwnych i skomplikowanych życiorysach. Zebrane w niej książki to klasyczne biografie, ale też autobiografie, pamiętniki i wspomnienia. Wszystkie wybrane specjalnie dla potrzeb tej unikalnej kolekcji, żywo napisane, wciągające, kreślące wyraziste portrety bohaterów i odkrywające ich tajemnice.


W KOLEJNYCH TOMACH: LEONARDO DA VINCI, DIEGO I FRIDA, PICASSO, MOZART, EINSTEIN, MARKS, JOPLIN, CHAGALL... I WIELU INNYCH!


WIELKIE BIOGRAFIE
to starannie wydane tomy w twardej oprawie, atrakcyjnych, nowoczesnych okładkach i jednolitej szacie graficznej. Zbierz je wszystkie i skompletuj piękną kolekcję ciekawych i wartościowych książek. Będzie ona prawdziwą ozdobą Twojej biblioteki.

Naprawdę świetna rzecz. Chcę ją w całości. Dla osób prenumerujących dodatkowe prezenty książkowe. Ta kolekcja to nic innego jak kolekcja "Fortuna i Fatum" wydawana przez Wydawnictwo W.A.B. - mam nadzieję, że w kolekcji znajdą się wszystkie tomy, które wydało Wydawnictwo W.A.B. W chwili obecnej w kioskach znajdują się dwa tomy - biografia Elżbiety II i Aleksandra Wielkiego. Jeśli chcecie je nabyć, to musicie się pośpieszyć, bo coraz trudniej o nie - cena to jedyne 9,99 za dwa tomy. Kolejne tomy będą się ukazywały co dwa tygodnie - każdy tom będzie kosztował chyba 19,99.6 komentarzy:

 1. Dzięki za przypomnienie:) właśnie zaprenumerowałam sobie, to się lepiej opłaca:)

  pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 2. Kasiu pozwoliłam sobie przypomnieć innym na swoim blogu, z odwołaniem do Twojego:)

  Bardzo się z tej kolekcji cieszę:)

  OdpowiedzUsuń
 3. :D a Kto Ci o tym powiedział? :P no kto? :P

  OdpowiedzUsuń
 4. Montgomerry - super :) niech inni też kupują...

  Iza - no jak to kto? Ty! :) A na wieczór jeszcze reklamę w tv widziałam i byłam w szoku :P

  Cieszę się, że jeszcze były w saloniku prasowym :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tato już mi je zafundował. Mógłby tak zrobić z całą serią ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chyba spróbuję na nie jednak zapolować :)

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...