wtorek, 25 października 2011

Październikowy Bluszcz

Jesień robi się coraz bardziej natrętna - wiatr atakuje nas z każdej strony, a deszcz skutecznie przegania ostatnie promienie słońca...  Coraz niższa temperatura za oknem zachęca do zaszycia się w domu - najlepiej z wciągającą książką bądź interesującym magazynem. Żeby daleko nie szukać, zachęcę Was do sięgnięcia po październikowy "Bluszcz", w którym znajdziecie m.in.: 

 • świetny tekst Joanny Bator, która tym razem snuje refleksję na temat gejszy;
 • wywiad z Wojciechem Mannem
 • Marek Łuszczyna prezentuje osobę Stefana Kisielewskiego, a kilka stron dalej opisuje naszych rodzimych okularników, takich jak Mrożek czy Staszczyk; 
 • z Jackiem Żakowskim o współczesnych elitach i nowych funkcjach miasta rozmawia Agnieszka Wolny - Hamkało;
 • sylwetkę Christie nakreśla Katarzyna Wajda. Na tym oczywiście nie koniec, ale żeby dowiedzieć się jakie smakowite kąski przygotowała dla Was jeszcze redakcja, sami musicie sięgnąć po magazyn.

4 komentarze:

 1. Na pewno kupię, zawsze kupuję :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, że ja tylko raz czytałam Bluszcz, ale mnie Mannem zapachniało i Agnieszką Wolny - Hamkało - uwielbiam ich. Kupię sobie Bluszcz - tralalala
  Kupię sobie Manna - trililili
  Kupię sobie bo mi wolno :*


  tak z uśmiechem :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja czekam na listopadowego "Bluszcza"

  OdpowiedzUsuń
 4. Mi się wywiad z Mannem nie podobał,ale za to wywiad z Żakowskim-rewelacja. Bator też mi się podobała, a sylwetka Kisiela- tak średnio. Za to świetne jest opowiadania Rossenbauma i artykuł Karpowicza. Luubię "Bluszcza"

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...